czwartek, 19 listopada 2015

Warsztaty Jestem SENSualna

10 listopada natrafiłam na informację : " Zwolniły się 3 miejsca na warsztaty JestemSENSualna..." Byłam na liście rezerwowej więc bez wahania napisałam i udało się ...
Potrzebowałam takiego wyjazdu 
- myślałam: odpocznę od domowego hałasu, 
wyśpię się w końcu, 
poznam inne blogerki, 
spędzę fajnie czas 
i tu was zaskoczę Myliłam się ...
Nie odpoczęłam od hałasu - bo jak w gronie 30 rozgadanych kobiet może być cicho - ale to był przyjemny hałas. 
Nie wyspałam się - nie całe 6 h snu i 4 h snu drugiej nocy , ale przegadanie jej ma większą moc.
Nie poznałam innych blogerek - ja poznałam wspaniałe osoby z duszą , niesamowite kobiety z których każda była inna i miała moc - taką w serduchu - one się tą mocą dzieliły. 
Nie spędziłam fajnie czasu - to był zajebisty czas, to były emocje nie do opisania, to była masa kopów prowadzących do zaakceptowania samej siebie, były łzy i dużo odwagi, tam była magia - w ludziach i przedmiotach, 

Spotkałyśmy się w Hotelu Zalesie Mazury Active Spa www - miejscu niezwykle klimatycznym, z miłą obsługą i masą atrakcji dla całej rodziny. Był pyszny bufet szwedzki, przytulne pokoiki, przestronne sale warsztatowe, basen i spa ...Nie byłoby tego wszystkiego gdyby nie wspaniały team A&A  - oraz Fundacja Tętniące życiem.
Ania Gołębiewska ( od lewej) autorka bloga www.okiemmamy.pl oraz wspaniała Pani fotograf - www.magicznechwile.pl , a z prawej szalona Ania Andrzejewska autorka bloga www.przewijak.es . 
Oby dwie uśmiechnięte, oby dwie SENSualne. 
Dziękuję, że mogłam tam z Wami być i gratuluję pomysłu. 


Warsztaty takie wewnętrzne, chwytające za serce, doprowadzające do łez i do śmiechu prowadziła Barbara Jarzyna i Agnieszka Sadowska - Janiec. 

Założycielki fundacji Tętniące Życiem - kobiety mądre, które uświadomiły nam bardzo ważne słowo #Jestem , nie ważne jaka , każda z nas jest wyjątkowa , nie zastąpiona i nie do skopiowania. Zapraszam Was do obejrzenia krótkiego filmiku i udostępnienia go w świat. 
"Pokazujemy , że jedyną przegraną w życiu jest rezygnacja. Wszystko inne to kroki naprzód" Mommy draws Dziękuję za te spojrzenie i piękne słowa które powiedziałaś mi podczas sesji z Tobą - zapamiętam na długo i uwierzyłam w nie. 
SuperStyler masz wspaniałe wyczucie stylu i dziękuje za wspaniałe rady i ułatwienie sesji Emotikon smile 
Niezłe Ziółko przyjemnie było z Tobą dzielić pokój Emotikon heart 
Były rozmowy - płacz - zwierzenia - nocne rozmowy i wspaniała atmosfera - Dziękuję wszystkim razem i każdej z osobna Emotikon smile : Kosmetomama Dwapluscztery.pl Mama Trójki Tosinkowe Opowieści  ratunku bliźniaki Mama w biegu pl Zabiegana Mama Elwira Syska Notatki przyszłej matki Świat według D.N.A Matka Polka w Kaszę Dmucha Z filiżanką kawy BabyMama.pl Świat w oczach Mamy Szalonooka 280 dni ( dziękuję za możliwość wykorzystania zdjęć )   kaszubkowo.wordpress.com Matko Zabawko jak kogoś pominęłam to wybaczcie Emotikon heart
Niebawem  opowiem Wam coś więcej ...Basiu wspomniałaś, że po części jesteśmy dla siebie konkurencja, na spotkaniu nie było tego widać, było wzajemne wsparcie i pomoc, od tych małych rzeczy do większych. Motywowałyśmy się , wspierałyśmy, czasem malowałyśmy i czesałyśmy się na wzajem. Każda z nas przeszła w pewnym stopniu metamorfozę i usłyszała, że jest piękna - ale to nie były puste słowa.  Ja za swoją bardzo Wam dziękuję. Za te " znaki" które skierowały mnie na dobrą drogę i wiem,  że kiedy bransoletka się zerwie to będzie jeden z najszczęśliwszych dni w moim życiu i początek czegoś nowego. 

Tego mi było trzeba ... 

5 komentarzy:

 1. Jak Ja się cieszę, że tego 10 zobaczyłaś tę wiadomość i byłaś w Zalesiu :) Każda z nas wróciła bogatsza. Mam nadzieję, że będzie nam dane spotkać się nie raz :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Aga super było ciebie poznać :) jedteś super babeczką <3

  OdpowiedzUsuń
 3. Agnieszka, cieszę się, że wyjazd dodał Ci skrzydeł. Dominika wie, co mówi ;) Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 4. Było MEGA! Fajnie, że mogłyśmy się wszystkie poznać :

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za miłe słowo, zostawiłeś tu swój ślad to napewno Cię odwiedzę.
Zapraszam do grona obserwatorów bloga :) :*
Zapraszam na mój fanpage na facebooku :)