środa, 22 lipca 2015

Matka też Kobieta - i z dzieckiem potrafi się zrelaksować .

Każda Mama potrzebuje czasem relaksu i regeneracji, samotnego spaceru albo kawki bez dziecka. Ale żeby nie dzieci nie mogły byśmy nazywać się Mamami .
Dziecko to największe szczęście i skarb. Wraz  z Kingą zorganizowałyśmy spotkanie głównie dla nich  - dla tych naszych brzdąców. 


W niedziele 19 lipca czułyśmy się doskonale jak widziałyśmy jak bawią się nasze słoneczka, serce się raduje jak widać uśmiechy na małych buźkach. Zobaczcie sami jakie atrakcje czekały na dzieciaczki na Pasażu i w pięknej dużej Księgarni Dom Książki w Giżycku. Mamy były oczarowane wyglądem, który zachęcał do wejścia i do wizyty na dłużej. Przestronne ślicznie urządzone wnętrze. Szeroki wybór książek dla dzieci w różnym wieku oraz dla dorosłych, dodatkowo zabawki , pamiątki i gadżety . Dziękujemy Serdecznie Paniom za miłe podejście i udostępnienie miejsca spotkania.

W pewnym momencie ja i moja wspaniała współorganizatorka zastanawiałyśmy się jak to będzie.
 Jak przy 4 godzinnym spotkaniu dać dzieciom jedzenie aby nie ubrudziły nic w księgarni.?
 Pomógł nam Club Cameleon udostępniając stoliki które pozwoliły zrobić nam poczęstunek na zewnątrz.
Jak ogarnąć taką gromadę maluchów aby nic nie porwały ?
Pomogla nam w tym wspaniała grupa Animosfera - Wytwórnia dziecięcych wrażeń. Jak się okazało nie tylko dziecięch bo Mamuśki wspaniale się bawiły dzięki temu mogłyśmy w 100 % poświecić się dla Naszych Skarbów i dać im możliwość na wspólne i kreatywne spędzenie czasu. Animatorzy byli przebrani w kolorowe stroje, miłym głosem zachęcali do zabawy. Świetnie zorganizowane osoby.
 Dla maluszków rozstawili kolorowe stoliki i krzesełka oraz ciekawe zabawki , dzieciaki rysowały oraz oglądały książeczki . Skoczna muzyka nawet przechodniów zachęcała do tańca.

Duże dzieci pochłonięte w wirze szaleństwa biegały, brały udział w ciekawych konkurencjach , skakały i wiszczały z radości .


Po mega energicznym tańcu przyszedł czas na odpoczynek, malowanie buziek i pyszną Watę cukrową :)
Każde dziecko mogło też otrzymac ciekawie skręcony balonik :)
Nie spodziewałam się że kilka kolorowych kred może sprawić tyleeeeeeeee radości :)


Mamuśki miały również chwilę wytchnienia z pyszną kawką LaVazza , torcikiem od Ani Waldeck oraz słodkościami od Argo  i Vivanda. Każda przyniosła coś od siebie i zrobił się całkiem smaczny bufecik .Przyszedł czas na odpoczynek , dzieciaki wtuliły się w piękne podusie i wypoczywaly na dywanie,
a Mamy czytały bajeczki. Każda Mama opowiedziała trochę o swojej ulubionej książce

Miałyśmy również okazję porozmawiać na temat pierwszej pomocy i o bezpieczeństwie nad wodą.

Dzieciaczki po odpoczynku zajęły się malowaniem dużego kartonowego domku od poukładane.pl . Z pomocą przyszły kredki od Dong-A, BIC Kids i UczyiBawi. Każdy krasnal miał swoją cegiełkę  do pomalowania, a małe szkraby przetestowały domek od środka. Była to udana zabawa  - zobaczcie sami fotorelację :
W trakcie rozdałyśmy prezenty dla dzieciaczków aby mogły spędzać kreatywnie czas w domku i razem z rodzicami rozwijać swoje pasje i zainteresowania. O sponsorach wydarzenia opowiem Wam w kolejnym poście.Wisienką na torcie była nasza zbiórka dla Domu Dziecka w Giżycku, chciałyśmy się podzielić i dać radość nie tylko naszym maluchom . o to efekty :


Spotkanie po mimo tego, że musiałam biegać za swoim pendolino zaliczam do mega udanych , co prawda spotkania z serii " bez dzieci" dają więcej wypoczynku i relaksu ale uśmiech dziecka jest bez cenny.


Pozdrawiamy Wszystkie Dzieciaczki i Wszystkie Mamuśki :)
Dziękuję za tak miły dzień !


1 komentarz:

  1. tylko po zazdrościc umiejętności organizacji spotkań :)bravo dziewczyny

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za miłe słowo, zostawiłeś tu swój ślad to napewno Cię odwiedzę.
Zapraszam do grona obserwatorów bloga :) :*
Zapraszam na mój fanpage na facebooku :)